IMAGE

200 تن «تحفه نطنز» امسال روانه بازار می‌شود

نطنز - مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: امسال ۲۰۰ تن محصول درجه یک گلابی نطنزی روانه بازار می‌شود.

IMAGE

نحوه انتخاب سرپرست فرمانداری نطنز شبیه یک شبیخون به وحدت بود

نطنز- رئیس شورای اسلامی شهرستان نطنز گفت: نحوه انتخاب سرپرست فرمانداری نطنز شبیه یک شبیخون به وحدت بود.  

IMAGE

مرمت قنوات نطنز با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: مرمت قنوات نطنز با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد در حال اجراست.

IMAGE

مسئولان رسیدگی به قنوات خسارت دیده نطنز را در اولویت قرار دهند

نطنز- نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: مسئولان استان اصفهان رسیدگی و جبران خسارت وارد شده بر قنوات حوزه انتخابیه نطنز و قمصر را در اولویت قرار دهند....

IMAGE

طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد

نطنز- رئیس اداره اوقاف نطنز گفت: در سال «رونق تولید» طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد.

اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهیم

نطنز- عابدی با اشاره به طرح تشکیل استان اصفهان شمالی گفت: نمایندگان استان اصفهان مخالف این طرح هستند و اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهند.

 

«حیدرعلی عابدی» در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان در مورد طرح تشکیل استان اصفهان شمالی گفت: آقای ساداتی نژاد از نمایندگان خوب، فعال و پیگیر است که در مسائل استان اصفهان نیز با نمایندگان استان بسیار همراه هستند که همین همراهی وی نشان می دهد که فقط موضوع شهرستان برای وی مهم نیست بلکه مسائل استان هم برایش اهمیت دارد. منتها به دلیل اینکه مردم کاشان گلایه زیادی دارند که برای هر کاری مجبورند به اصفهان مراجعه کنند و ممکن است برای حل یک مشکل چندین بار به اصفهان رفت وآمد داشته باشند لذا وی برای حل مشکلات مردم و رفع دغدغه هایشان طرح تشکیل استان اصفهان شمالی را مطرح کردند که در صحن مجلس نیز اعلام وصول شد و برای بررسی به کمیسیون ارجاع شد.

 

 

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما این راه حل را برای حل مشکل مردم کاشان موثر نمی دانیم. در همین راستا راه حل دیگری را  پیشنهاد داده ایم و آن گسترش خدمات دولت الکترونیک ،تفویض اختیار به مدیران شهرستان ها و تشکیل شوراهای متناظر در شهرستان ها که قدرت تصمیم گیری را افزایش دهند است  و اگر این اتفاقات بیفتد تردد مردم به مرکز استان به صفر می رسد.

 

 

 

وی ادامه داد: ما از استاندار اصفهان درخواست داریم با تشکیل هیاتی این مسئله را مورد بررسی قراردهند و حداکثر اختیاراتی را که می توان به شهرستانهای چون کاشان، گلپایگان، فریدون شهر، نائین و اردستان که دوردست هستند داده شود که مردم برای کارهای ساده شان مجبوربه تردد به مرکز استان نباشند.

 

 

 

عابدی تاکید کرد: اگر جایی زیرساخت های دولت الکترونیک ناقص است باید این اشکالات رفع شود تا خدمات آن توسعه یاید که البته در مرکز شهرستان ها مشکلات زیر ساختی نداریم.

 

 

 

وی با بیان اینکه ما با جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیای استان اصفهان مخالف هستیم، گفت: نمایندگان استان اصفهان اجازه جدا شدن هیچ شهر و روستایی از استان اصفهان را نمی دهند چرا که هر بار قسمتی از استان اصفهان جدا شده است چون مطالعه شده نبوده است بسیاری از لطمات و صدمات را به اصفهان زده اند. ۲ روستای لبت و سرآقا سید که سرچشمه های زاینده رود هستند را در اقدامی به استان چهارمحال بختیاری دادند که همین موضوع باعث مشکلاتی برای استان شده است و ما اگر بتوانیم این روستاها را به اصفهان برمی گردانیم.

 

 

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در سرزمین جغرافیایی اصفهان که براساس حوزه های آبریز است نباید دست کاری انجام شود. کاشان نیز از حوزه های آبریز زاینده رود است و به ضرر این شهرستان است که جدا شود چرا که با جدا شدن مشکلی حل نمی شود.

 

 

 

گفتنی است، طرح تشکیل استان اصفهان شمالی شامل جدا شدن شهرستان‌های خور و بیابانک، اردستان، کاشان، آران و بیدگل، نطنز و میمه از اصفهان می شود./

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری