IMAGE

مرمت قنوات نطنز با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: مرمت قنوات نطنز با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد در حال اجراست.

IMAGE

مسئولان رسیدگی به قنوات خسارت دیده نطنز را در اولویت قرار دهند

نطنز- نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: مسئولان استان اصفهان رسیدگی و جبران خسارت وارد شده بر قنوات حوزه انتخابیه نطنز و قمصر را در اولویت قرار دهند....

IMAGE

طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد

نطنز- رئیس اداره اوقاف نطنز گفت: در سال «رونق تولید» طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد.

IMAGE

آمار مصدومین تصادفات نوروزی نطنز ۳۲ درصد افزایش داشت

نطنز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نطنز گفت: آمار مصدومین تصادفات جاده‌ای نطنز در ایام نوروز نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد افزایش داشت اما تصادف منجر به فوت نداشتیم.  ...

IMAGE

اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهیم

نطنز- عابدی با اشاره به طرح تشکیل استان اصفهان شمالی گفت: نمایندگان استان اصفهان مخالف این طرح هستند و اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهند....

طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد

نطنز- رئیس اداره اوقاف نطنز گفت: در سال «رونق تولید» طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد.

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز، مرتضی اکبری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در سال «رونق تولید» طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) شهرستان نطنز شروع به کار کرد.

وی تصریح کرد: در فاز نخست این طرح تولیدی، تعداد ۱۵ کندوی زنبور عسل با هزینه ۷۵ میلیون ریال خریداری شد که در فازهای بعدی به این تعداد افزوده می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نطنز بیان داشت: این طرح با هدف تولید عسل ۱۰۰ درصد طبیعی و برای تأمین بخشی از هزینه‌های جاری آستان مقدس اجرا شد.

خود کفایی و تولید از اولویت‌های امامزاده احمد (ع) است

مدیر امامزاده احمد (ع) در ادامه ابراز داشت: سومین سال است که طرح‌های تولیدی مختلفی در آستان با هدف خودکفایی در هزینه‌های جاری کلید می‌خورد.

محمد ابراهیمی تأکید کرد: خودکفایی و تولید از اولویت‌های ما در امامزاده است تا بتوانیم بخشی از هزینه‌ها را مستقل از وجوه نذورات و آنچه از ضریح جمع‌آوری می‌شود تأمین کنیم.

وی بیان داشت: چند ماهی است واحد مرغداری امامزاده برای تولید تخم مرغ شروع به کار کرده است که با زمین‌های خریداری شده این واحد تولیدی هم در آینده‌ای نزدیک توسعه می‌یابد.

مدیر امامزاده احمد (ع) ابراز داشت: تولید زعفران و راه اندازی رستوران آستان مقدس از دیگر گام‌هایی است که برای خودکفایی هزینه‌ها برداشته‌ایم.

وی اضافه کرد: تمام نذورات نقدی و پول‌های جمع‌آوری شده از ضریح صرفاً برای توسعه امامزاده و ارتقای خدمت رسانی به زائران صرف می‌شود و درآمد حاصله از واحدهای تولیدی آستان مقدس به هزینه‌های جاری اختصاص پیدا می‌کند.

به گزارش مهر، امامزاده احمد (ع) در شهرستان نطنز و حاشیه آزادراه تهران- نطنز- اصفهان قرار دارد.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری