IMAGE

جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان نطنز برگزار شد...

نطنز- اولین جلسه کمیته پیشگیری با دستور کار ارائه برنامه های پیشنهادی طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سال تحصیلی 97-96 با موضوع سوء استفاده از مواد مخدر در محل آموزش و پرورش شهرستان نطنز با حضور اعضای کمیته شهرس...

IMAGE

دستگیری سارقان احشام شهرستان نطنز

نطنز- فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری سارقان احشام توسط پلیس آگاهی خبر داد.

IMAGE

نطنز رتبه اول سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد...

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد.

IMAGE

آشنایی با دکتر علی صادقی طاری از همشهریان فرهیخته نطنزی...

نطنز- هفده شهریور1325 در روستای طار، از توابع شهرستان نطنز متولد شدم. این روستا در کوهستان کرکس واقع شده و 2200 متر از سطح دریا فاصله دارد.اصل زندگی ام این بود که از هر شکستی یک پیروزی بسازم....

IMAGE

صفاری نطنزی:توزیع اعتبارها در سطح استان اصفهان متوازن باشد ...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع اعتبارهای استان اصفهان به برخی شهرستان ها بیشتر توجه و به بعضی شهرستان ها اصلا توجه نشده است....

دکتر صفاری نطنزی : کوچک کردن دولت و کاهش هزینه‌های اداری و دولتی گامی مؤثر در راه صرفه‌جویی اقتصادی

نطنز نیوز - نماینده نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: می‌توان با کوچک کردن دولت و کاهش هزینه‌های اداری و دولتی گامی مؤثر در راه صرفه‌جویی اقتصادی برداریم و در این راه باید هماهنگ و پویا گام برداشت.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، مرتضی صفاری نطنزی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان نطنز اظهار کرد: اجرای برنامه‌هایی که اقتصاد در حال رکود کشور را به سمت تراز مثبت بکشاند و از وضعیت حال حاضر که با تراز منفی روبه‌ رو شده‌ایم نجات بخشد در جهت میل به اقتصاد مقاومتی لازم و ضروری است.

وی افزود: برای این منظور نخستین گام افزایش درآمدها به‌ جای هزینه‌هاست و مجموع درآمد ملی باید به سمت تراز مثبت حرکت کند و همچنین نقل و انتقالات مالی با خارج باید به سود ما و بر اساس همکاری‌هایی باشد که سرمایه‌گذاری خارجی را در کشور افزایش دهد چرا که این سرمایه‌ها در کشور ماندگار خواهند شد.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از آنجا که اکنون نود درصد بودجه صرف امور جاری و بقیه صرف امور عمرانی و غیره  می‌شود، می‌توان با کوچک کردن دولت و کاهش هزینه‌های اداری و دولتی گامی مؤثر در راه صرفه‌جویی اقتصادی برداریم و در این راه باید هماهنگ و پویا گام برداشت.

وی بخشش جرائم واحدهای صنعتی را برنامه‌ای مناسب برای افزایش تولید داخلی و پویایی اقتصاد دانست و هشدار داد البته باید مراقب برخی  سوءاستفاده‌ها از این فرصت از سوی برخی واحدهای صنعتی بود.

صفاری ظرفیت‌های شهرستان نطنز را بسیار خوب دانست و گفت: حتی در رابطه با استفاده از انرژی‌های بادی و خورشیدی و در بخش گردشگری زیرساخت‌های خوبی داریم منتها در بخش گردشگری بایستی امکانات بهتری فراهم شود.

وی گردشگری را مهم‌ترین اقدام برای اجرای اقتصاد مقاومتی در شهرستان و حتی کشور دانست چرا که ورود پول به شهرستان  به افزایش درآمد ملی می‌انجامد.

نماینده مردم شهرستان نطنز و قمصر با تذکر به مسئولین خواستار عدم قطعی آب شرب در نطنز در آستانه ماه مبارک رمضان شد و به مسئولین اداره آبفا نطنز متذکر شد که هیچ‌گونه قطعی در خصوص آب شرب نطنز پذیرفتنی نیست و باید هر چه سریع‌تر این مشکل رفع شود.

وی در خصوص مباحث استخدامی در ادارات و نهادها نیز بیان کرد: مدیران سعی کنند در استخدام نیروها حتماً از ظرفیت نیروهای بومی شهرستان بهره ببرند و در خصوص سرقت نیز خواستار توجه نیروی انتظامی به این مقوله شد.

 

 

برگرفته از فارس با ویرایش

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

 

اوقات شرعی

اخبار تصویری