IMAGE

شهردار نطنز: متوسط سرانه فضای سبز در نطنز بیشتر از میانگین کشوری است...

نطنز - شهردار نطنز گفت: در سالهای اخیر با افزایش فضای سبز شهری، میانگین سرانه فضای سبز باغشهر نطنز به ۳۶ متر مربع رسیده است که این میزان بیشتر از سرانه کشوری است....

IMAGE

اعطای ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان نطنز ...

نطنز - مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان و کار آفرینان این شهر اعطا شد....

IMAGE

تحقق درآمد پایدار از برنامه های اساسی شهرداری بادرود است

نطنز - شهردار بادرود نطنز گفت: یکی از برنامه های اساسی شهرداری بادرود تحقق در آمد پایدار و ایجاد واحد های تولیدی برای اشتغالزایی می باشد....

IMAGE

ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در شهرستان نطنز

نطنز - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز بر ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در این شهرستان تاکید کرد.

IMAGE

هیات فدراسیون صلیب سرخ از پایگاه هلال احمر نطنز بازدید کرد

نطنز - رئیس جمعیت هلال احمر نطنز از بازدید یک هیات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر منطقه آسیا و اقیانوسیه از پایگاه های هلال احمر این شهرستان خبر داد....

صفاری نطنزی : تیم حقوقی حرفه ای و قوی رای دادگاه لاهه در زمینه غارت آمریکایی را به نفع ایران تعیین می کند

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شکایت به دادگاه بین المللی لاهه ابزار بین المللی است باید از آن استفاده کنیم، تاکید کرد: اگر ایران با تیم قوی حقوقی در دادگاه لاهه حاضر شود می توانیم حق مردم ایران را در زمینه برداشت ۲ میلیاردی از اموال کشور را احقاق کنیم.

نطنز نیوز

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به ثبت شکایت تهران از آمریکا در دادگاه بین المللی لاهه در خصوص غارت اموال ایران اظهار داشت: شکایت به دادگاه بین المللی لاهه، ابزارهای بین المللی است که ایران می تواند از آن به درستی و در راستای احقاق حقوق ملت استفاده کند.

نماینده مردم نطنز در مجلس دهم شورای اسلامی به نفوذ قدرتها در ارگان های بین المللی اشاره کرد و گفت: درست است قدرت های مختلف در ارگان های وابسته به سازمان ملل عوامل خود را دارند و اعمال نفوذ می کنند. اخیرا سازمان ملل و آمریکایی در قبال عربستان شاهد بودیم و دولت ریاض در زمینه حقوق بشر و حادثه 11 سپتامبر مبرا کردند اما با وجود این مدل اعمال نفوذها، مواردی وجود داشته که این ارگان ها به کمک کشورهای مظلوم رفته اند.

وی با تاکید بر اینکه شکایت به دادگاه بین المللی لاهه ابزار بین المللی است، ادامه داد: اگر همزمان با تیم حقوقی در این دادگاه، نیروهای سیاسی و دیپلماسی کشور، در مناطق مختلف دنیا فعال شوند و تلاش کنند می توانند مواضع جمهوری اسلامی را در این ارگان بین المللی به کرسی بنشانند.

صفاری با بیان اینکه در گذشته دادگاه های بین المللی به نفع ایران رای داده اند، به برخی این نمونه ها اشاره کرد و گفت: ایران توانست با کار حقوقی قوی در دادگاه های اروپا این کشورهای اروپایی را محکوم کند، در سالهای اخیر ایران برخی شرکت های اروپایی که دست به تحریم ما زده بودند را محکوم کرد. بنابراین دور از ذهن نیست که پرونده شکایت از آمریکا به نفع ایران تمام شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تیم حقوقی وزارت امور خارجه را ارزیابی کرد و اظهار داشت: در حال حاضر تیم حقوقی خوبی در وزارت امور خارجه وجود دارد و برجام نمونه مهمترین موفقیت این تیم است.

وی تاکید کرد: از سوی دیگر فضای سیاسی در دنیا به نفع ایران است و وضعیت و جایگاه ایران در جهان به نسبت چند سال گذشته بسیار بهتره شده است و به نوعی دنیا به سمت ایران گرایش دارد، بنابراین اگر با تم حقوقی قوی وارد میدان شویم می توانیم حرفمان را به کرسی بنشانیم.

 

برگرفته از خبرگزاری خانه ملت با ویرایش

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

اوقات شرعی

اخبار تصویری