IMAGE

جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان نطنز برگزار شد...

نطنز- اولین جلسه کمیته پیشگیری با دستور کار ارائه برنامه های پیشنهادی طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سال تحصیلی 97-96 با موضوع سوء استفاده از مواد مخدر در محل آموزش و پرورش شهرستان نطنز با حضور اعضای کمیته شهرس...

IMAGE

دستگیری سارقان احشام شهرستان نطنز

نطنز- فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری سارقان احشام توسط پلیس آگاهی خبر داد.

IMAGE

نطنز رتبه اول سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد...

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد.

IMAGE

آشنایی با دکتر علی صادقی طاری از همشهریان فرهیخته نطنزی...

نطنز- هفده شهریور1325 در روستای طار، از توابع شهرستان نطنز متولد شدم. این روستا در کوهستان کرکس واقع شده و 2200 متر از سطح دریا فاصله دارد.اصل زندگی ام این بود که از هر شکستی یک پیروزی بسازم....

IMAGE

صفاری نطنزی:توزیع اعتبارها در سطح استان اصفهان متوازن باشد ...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع اعتبارهای استان اصفهان به برخی شهرستان ها بیشتر توجه و به بعضی شهرستان ها اصلا توجه نشده است....

صفاری نطنزی : پذیرفته شدن بررسی پرونده برداشت ۲ میلیارد دلار از اموال ایران/ امیدواری به نتیجه بررسی پرونده

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پذیرفته شدن پرونده برداشت ۲ میلیارد دلار از اموال ایران توسط آمریکا در  دادگاه لاهه را می توان به این معنا گرفت که اگر با مستندات قوی وارد این پروسه شویم به نتیجه خواهیم رسید.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، مرتضی صفاری نطنزی در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، در خصوص بیانیه دیوان دادگستری لاهه به دنبال شکایت ایران از از آمریکا در خصوص برداشت 2 میلیادر دلار از اموال ایران، اظهار داشت: اقدامی که ایران انجام داده است استفاده از یک مکانیزم بین‌المللی است که هر کشوری می تواند از آن استفاده کند.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر مقداری به صورت جدی و با یک تیم قوی این موضوع را پیگیری کنیم، حتما به نتیجه می رسیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پذیرفته شدن این پرونده در  دادگاه لاهه را میتوان به این معنا گرفت که اگر ما مستند، قوی و با یک تیم حقوقی وارد این پروسه شویم به نتیجه خواهیم رسید.

صفاری نطنزی گفت: البته طرف مقابل عوامل خود را در درون این مجموعه ها دارند ولی اگر محتوای بحث ما قوی باشد، می توانیم به نتیجه بگیریم.

وی افزود: اقدامات آمریکا بر علیه ایران بیشتر سیاسی است تا حقوقی و هیچ کدام از این اتهامات تا کنون اثبات نشده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم گفت: اگر تیم حقوقی برای پیگیری این پروندخ با مسائل حقوقی و بین‌المللی آشنا باشند به علاوه استفاده از وکلای خارجی می تواند به ما کمک کند تا نتیجه بگیریم.

 

 

برگرفته از خانه ملت

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

 

اوقات شرعی

اخبار تصویری