IMAGE

جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان نطنز برگزار شد...

نطنز- اولین جلسه کمیته پیشگیری با دستور کار ارائه برنامه های پیشنهادی طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سال تحصیلی 97-96 با موضوع سوء استفاده از مواد مخدر در محل آموزش و پرورش شهرستان نطنز با حضور اعضای کمیته شهرس...

IMAGE

دستگیری سارقان احشام شهرستان نطنز

نطنز- فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری سارقان احشام توسط پلیس آگاهی خبر داد.

IMAGE

نطنز رتبه اول سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد...

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد.

IMAGE

آشنایی با دکتر علی صادقی طاری از همشهریان فرهیخته نطنزی...

نطنز- هفده شهریور1325 در روستای طار، از توابع شهرستان نطنز متولد شدم. این روستا در کوهستان کرکس واقع شده و 2200 متر از سطح دریا فاصله دارد.اصل زندگی ام این بود که از هر شکستی یک پیروزی بسازم....

IMAGE

صفاری نطنزی:توزیع اعتبارها در سطح استان اصفهان متوازن باشد ...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع اعتبارهای استان اصفهان به برخی شهرستان ها بیشتر توجه و به بعضی شهرستان ها اصلا توجه نشده است....

عزم جدی دادگستری نطنز برای مقابله با جرائم زمین‌خواری و تخریب محیط‌ زیست

نطنز نیوز - دادستان نطنز با بیان اینکه امروزه جرائم سنتی گذشته تبدیل به جرائمی از جمله زمین‌خواری و تخریب محیط‌زیست شده است، گفت: دادگستری شهرستان نطنز برای برخورد با این گونه جرائم عزم خود را جزم کرده است.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، مهدی طویلی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهدای هفت‌تیر که در مسجد الزهرا شهر نطنز برگزار شد اظهار کرد: وقایع قضایی که در شهرستان اتفاق می‌افتد دو نوع هستند کیفری یا حقوقی؛ روابط اقتصادی، خانوادگی، اجتماعی و ... از جمله مباحث حقوقی هستند که شئون زندگی مردم را شامل می‌شود.

وی بابیان اینکه جرائمی که ارزش‌ها و هنجارهای اجتماعی را نقض می‌کنند کیفری محسوب می‌شوند، افزود: جرم کیفری دو دسته است اول آنکه شاکی خصوصی داشته باشد مثل صدور چک بلامحل و دیگری جرم عمومی است مانند تسلط بر اراضی ملی بیت‌المال، جرائم زیست‌محیطی، کلاه‌برداری و هر آنچه به عموم جامعه آسیب می‌رساند.

دادستان نطنز تصریح کرد: همان‌گونه که در بحث بهداشتی پیشگیری بهتر از درمان است در خصوص جرائم نیز در ابتدا باید از بروز جرائم پیشگیری کرد.

وی خاطرنشان کرد: طبق بررسی‌ها و تحقیقات برخورد قهری با جرائم نتوانسته است اثر مثبت داشته باشد و گاهی منجر به رشد بزهکاری می‌شود، از جمله جرائم رایانه‌ای که رو به افزایش است.

طویلی تصریح کرد: دستور قضایی برای پیشگیری از وقوع جرم به‌تنهایی کافی نیست بلکه سایر نهادهای اجتماعی ـ سیاسی به‌ویژه خانواده نقش مؤثری در امر پیشگیری از وقوع جرم‌دارند.

دادستان نطنز با بیان اینکه امروزه جرائم سنتی گذشته تبدیل به جرائمی از جمله زمین‌خواری و تخریب محیط‌زیست شده است، گفت: دادگستری شهرستان نطنز برای برخورد با جرائم این چنینی عزم خود را جزم کرده است.

وی با بیان اینکه قانون جرائم رایانه‌ای تصویب‌ شده که متخلفین را مورد پیگیری قرار می دهد، در پایان تاکید کرد: در حال حاضر فضای مجازی از مهم‌ترین چالش های زندگی شهروندان شده و علاوه بر نکات مثبت نکات منفی نیز دارد؛  به خانواده‌ها هشدار می‌دهیم که رعایت جوانب را در این فضا داشته باشند.

 

برگرفته از فارس با ویرایش

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

 

اوقات شرعی

اخبار تصویری