IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

عزم جدی دادگستری نطنز برای مقابله با جرائم زمین‌خواری و تخریب محیط‌ زیست

نطنز نیوز - دادستان نطنز با بیان اینکه امروزه جرائم سنتی گذشته تبدیل به جرائمی از جمله زمین‌خواری و تخریب محیط‌زیست شده است، گفت: دادگستری شهرستان نطنز برای برخورد با این گونه جرائم عزم خود را جزم کرده است.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، مهدی طویلی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهدای هفت‌تیر که در مسجد الزهرا شهر نطنز برگزار شد اظهار کرد: وقایع قضایی که در شهرستان اتفاق می‌افتد دو نوع هستند کیفری یا حقوقی؛ روابط اقتصادی، خانوادگی، اجتماعی و ... از جمله مباحث حقوقی هستند که شئون زندگی مردم را شامل می‌شود.

وی بابیان اینکه جرائمی که ارزش‌ها و هنجارهای اجتماعی را نقض می‌کنند کیفری محسوب می‌شوند، افزود: جرم کیفری دو دسته است اول آنکه شاکی خصوصی داشته باشد مثل صدور چک بلامحل و دیگری جرم عمومی است مانند تسلط بر اراضی ملی بیت‌المال، جرائم زیست‌محیطی، کلاه‌برداری و هر آنچه به عموم جامعه آسیب می‌رساند.

دادستان نطنز تصریح کرد: همان‌گونه که در بحث بهداشتی پیشگیری بهتر از درمان است در خصوص جرائم نیز در ابتدا باید از بروز جرائم پیشگیری کرد.

وی خاطرنشان کرد: طبق بررسی‌ها و تحقیقات برخورد قهری با جرائم نتوانسته است اثر مثبت داشته باشد و گاهی منجر به رشد بزهکاری می‌شود، از جمله جرائم رایانه‌ای که رو به افزایش است.

طویلی تصریح کرد: دستور قضایی برای پیشگیری از وقوع جرم به‌تنهایی کافی نیست بلکه سایر نهادهای اجتماعی ـ سیاسی به‌ویژه خانواده نقش مؤثری در امر پیشگیری از وقوع جرم‌دارند.

دادستان نطنز با بیان اینکه امروزه جرائم سنتی گذشته تبدیل به جرائمی از جمله زمین‌خواری و تخریب محیط‌زیست شده است، گفت: دادگستری شهرستان نطنز برای برخورد با جرائم این چنینی عزم خود را جزم کرده است.

وی با بیان اینکه قانون جرائم رایانه‌ای تصویب‌ شده که متخلفین را مورد پیگیری قرار می دهد، در پایان تاکید کرد: در حال حاضر فضای مجازی از مهم‌ترین چالش های زندگی شهروندان شده و علاوه بر نکات مثبت نکات منفی نیز دارد؛  به خانواده‌ها هشدار می‌دهیم که رعایت جوانب را در این فضا داشته باشند.

 

برگرفته از فارس با ویرایش

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری