IMAGE

کاهش بی‌سابقه میزان بارندگی طی 53 سال گذشته در نطنز

نطنز- رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: میزان بارش‌ها در سال زراعی جاری در نطنز، به حدی افت کرده که در 53 سال گذشته بی‌سابقه بوده است....

IMAGE

فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت پایه‌گذاری شد

نطنز- امام‌جمعه موقت نطنز گفت: این فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت به‌ ویژه شهید حججی را پایه‌گذاری شد و عربستان می‌خواست شکست‌های مفتضحانه خود در منطقه را سرپوش بگذارد و حتی در اظهارات خودشان این آرزو را د...

IMAGE

مسجد جامع نطنز در انتظار ثبت جهانی است

نطنز - سرپرست اداره میراث فرهنگی نطنز گفت: مجموعه مسجد جامع نطنز در انتظار ارزیابان یونسکو برای ثبت جهانی است.

IMAGE

ورودی شهرک ولیعصر(عج) نطنز گلباران می شود

نطنز- بنا به درخواست های مکرر مردمی، شهرداری نطنز عملیات زیباسازی، ایجاد فضای سبز و نصب المان در ورودی شهرک ولیعصر(عج) این شهر را از چند روز گذشته آغاز کرد....

IMAGE

حماسه 9 دی مصداق آتش به اختیاری مردم بود

نطنز- امام جمعه شهرستان نطنز گفت: یکی از مصادیق بارز آتش به اختیار، حماسه 9 دی 88 بود که در آن مردم به صحنه آمدند و همه نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیست را نقش بر آب کردند....

عزم جدی دادگستری نطنز برای مقابله با جرائم زمین‌خواری و تخریب محیط‌ زیست

نطنز نیوز - دادستان نطنز با بیان اینکه امروزه جرائم سنتی گذشته تبدیل به جرائمی از جمله زمین‌خواری و تخریب محیط‌زیست شده است، گفت: دادگستری شهرستان نطنز برای برخورد با این گونه جرائم عزم خود را جزم کرده است.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، مهدی طویلی ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهدای هفت‌تیر که در مسجد الزهرا شهر نطنز برگزار شد اظهار کرد: وقایع قضایی که در شهرستان اتفاق می‌افتد دو نوع هستند کیفری یا حقوقی؛ روابط اقتصادی، خانوادگی، اجتماعی و ... از جمله مباحث حقوقی هستند که شئون زندگی مردم را شامل می‌شود.

وی بابیان اینکه جرائمی که ارزش‌ها و هنجارهای اجتماعی را نقض می‌کنند کیفری محسوب می‌شوند، افزود: جرم کیفری دو دسته است اول آنکه شاکی خصوصی داشته باشد مثل صدور چک بلامحل و دیگری جرم عمومی است مانند تسلط بر اراضی ملی بیت‌المال، جرائم زیست‌محیطی، کلاه‌برداری و هر آنچه به عموم جامعه آسیب می‌رساند.

دادستان نطنز تصریح کرد: همان‌گونه که در بحث بهداشتی پیشگیری بهتر از درمان است در خصوص جرائم نیز در ابتدا باید از بروز جرائم پیشگیری کرد.

وی خاطرنشان کرد: طبق بررسی‌ها و تحقیقات برخورد قهری با جرائم نتوانسته است اثر مثبت داشته باشد و گاهی منجر به رشد بزهکاری می‌شود، از جمله جرائم رایانه‌ای که رو به افزایش است.

طویلی تصریح کرد: دستور قضایی برای پیشگیری از وقوع جرم به‌تنهایی کافی نیست بلکه سایر نهادهای اجتماعی ـ سیاسی به‌ویژه خانواده نقش مؤثری در امر پیشگیری از وقوع جرم‌دارند.

دادستان نطنز با بیان اینکه امروزه جرائم سنتی گذشته تبدیل به جرائمی از جمله زمین‌خواری و تخریب محیط‌زیست شده است، گفت: دادگستری شهرستان نطنز برای برخورد با جرائم این چنینی عزم خود را جزم کرده است.

وی با بیان اینکه قانون جرائم رایانه‌ای تصویب‌ شده که متخلفین را مورد پیگیری قرار می دهد، در پایان تاکید کرد: در حال حاضر فضای مجازی از مهم‌ترین چالش های زندگی شهروندان شده و علاوه بر نکات مثبت نکات منفی نیز دارد؛  به خانواده‌ها هشدار می‌دهیم که رعایت جوانب را در این فضا داشته باشند.

 

برگرفته از فارس با ویرایش

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری