IMAGE

کاهش بی‌سابقه میزان بارندگی طی 53 سال گذشته در نطنز

نطنز- رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: میزان بارش‌ها در سال زراعی جاری در نطنز، به حدی افت کرده که در 53 سال گذشته بی‌سابقه بوده است....

IMAGE

فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت پایه‌گذاری شد

نطنز- امام‌جمعه موقت نطنز گفت: این فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت به‌ ویژه شهید حججی را پایه‌گذاری شد و عربستان می‌خواست شکست‌های مفتضحانه خود در منطقه را سرپوش بگذارد و حتی در اظهارات خودشان این آرزو را د...

IMAGE

مسجد جامع نطنز در انتظار ثبت جهانی است

نطنز - سرپرست اداره میراث فرهنگی نطنز گفت: مجموعه مسجد جامع نطنز در انتظار ارزیابان یونسکو برای ثبت جهانی است.

IMAGE

ورودی شهرک ولیعصر(عج) نطنز گلباران می شود

نطنز- بنا به درخواست های مکرر مردمی، شهرداری نطنز عملیات زیباسازی، ایجاد فضای سبز و نصب المان در ورودی شهرک ولیعصر(عج) این شهر را از چند روز گذشته آغاز کرد....

IMAGE

حماسه 9 دی مصداق آتش به اختیاری مردم بود

نطنز- امام جمعه شهرستان نطنز گفت: یکی از مصادیق بارز آتش به اختیار، حماسه 9 دی 88 بود که در آن مردم به صحنه آمدند و همه نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیست را نقش بر آب کردند....

صفاری نطنزی: اوباما مصوبه لغو فروش بوئینگ را وتو کند/لغو قرار داد فروش بوئینگ بین ایران و آمریکا نقض صریح برجام است.

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر مصوبه کنگره مبنی بر لغو قرار داد فروش بوئینگ بین ایران و آمریکا از سوی اوباما امضا و نهایی شود، نقض برجام صورت گرفته است.

 

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، دکتر مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طرح کنگره برای لغو قرار داد فروش بوئینگ به ایران، اظهار داشت: مصوبات کنگره آمریکا تا امضای رئیس جمهور آمریکا نرسد قابل اجرا نیست، دولت متعهد است به امضای قرار بوئینگ و اگر مصوبه کنگره در این زمینه نهایی شود، خلاف برجام صورت گرفته است.

نماینده مردم نطنز در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: بنابراین اگر دولت مصوبه کنگره را تایید و اوباما آن را امضا کند، نقض واضح و آشکار برجام رخ داده است اما تا آن زمان قدرت اجرایی ندارد و نمی تواند چنین برداشتی داشته باشیم که مصوبه اخیر کنگره بر خلاف برجام بوده است.

وی توضیح داد: باید منتظر باشیم ببینیم اوباما این مصوبه را وتو می کند یا در نهایت نقض برجام خواهد کرد و با امضا آن مانع فروش بوئینگ به ایران می شود.

نطنزی با اشاره به تجربه و سابقه  کنگره در خصوص مصوبات ضد ایرانی بعد از برجام اظهار داشت: آمریکا همواره رفتار و سیاست های خصمانه نسبت به ایران اتخاذ می شده که مصوبه لغو بوئینگ نیز نمونه ای از همین رفتارهاست  از سوی دیگر در آمریکا گروه های فشاری وجود دارند که تحت رژیم صهیونیستی قرار دارند و به روابط ایران و آمریکا فشار وارد می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در نهایت تا زمانی که رفتار اوباما در زمینه قرار داد بوئینگ دیده نشود نمی توان با قاطعیت گفت که خلاف برجام صورت گرفته است اما گام اولیه در این باره برداشته شده است.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری