IMAGE

جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان نطنز برگزار شد...

نطنز- اولین جلسه کمیته پیشگیری با دستور کار ارائه برنامه های پیشنهادی طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سال تحصیلی 97-96 با موضوع سوء استفاده از مواد مخدر در محل آموزش و پرورش شهرستان نطنز با حضور اعضای کمیته شهرس...

IMAGE

دستگیری سارقان احشام شهرستان نطنز

نطنز- فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری سارقان احشام توسط پلیس آگاهی خبر داد.

IMAGE

نطنز رتبه اول سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد...

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد.

IMAGE

آشنایی با دکتر علی صادقی طاری از همشهریان فرهیخته نطنزی...

نطنز- هفده شهریور1325 در روستای طار، از توابع شهرستان نطنز متولد شدم. این روستا در کوهستان کرکس واقع شده و 2200 متر از سطح دریا فاصله دارد.اصل زندگی ام این بود که از هر شکستی یک پیروزی بسازم....

IMAGE

صفاری نطنزی:توزیع اعتبارها در سطح استان اصفهان متوازن باشد ...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع اعتبارهای استان اصفهان به برخی شهرستان ها بیشتر توجه و به بعضی شهرستان ها اصلا توجه نشده است....

صفاری نطنزی: اوباما مصوبه لغو فروش بوئینگ را وتو کند/لغو قرار داد فروش بوئینگ بین ایران و آمریکا نقض صریح برجام است.

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر مصوبه کنگره مبنی بر لغو قرار داد فروش بوئینگ بین ایران و آمریکا از سوی اوباما امضا و نهایی شود، نقض برجام صورت گرفته است.

 

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، دکتر مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طرح کنگره برای لغو قرار داد فروش بوئینگ به ایران، اظهار داشت: مصوبات کنگره آمریکا تا امضای رئیس جمهور آمریکا نرسد قابل اجرا نیست، دولت متعهد است به امضای قرار بوئینگ و اگر مصوبه کنگره در این زمینه نهایی شود، خلاف برجام صورت گرفته است.

نماینده مردم نطنز در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: بنابراین اگر دولت مصوبه کنگره را تایید و اوباما آن را امضا کند، نقض واضح و آشکار برجام رخ داده است اما تا آن زمان قدرت اجرایی ندارد و نمی تواند چنین برداشتی داشته باشیم که مصوبه اخیر کنگره بر خلاف برجام بوده است.

وی توضیح داد: باید منتظر باشیم ببینیم اوباما این مصوبه را وتو می کند یا در نهایت نقض برجام خواهد کرد و با امضا آن مانع فروش بوئینگ به ایران می شود.

نطنزی با اشاره به تجربه و سابقه  کنگره در خصوص مصوبات ضد ایرانی بعد از برجام اظهار داشت: آمریکا همواره رفتار و سیاست های خصمانه نسبت به ایران اتخاذ می شده که مصوبه لغو بوئینگ نیز نمونه ای از همین رفتارهاست  از سوی دیگر در آمریکا گروه های فشاری وجود دارند که تحت رژیم صهیونیستی قرار دارند و به روابط ایران و آمریکا فشار وارد می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: در نهایت تا زمانی که رفتار اوباما در زمینه قرار داد بوئینگ دیده نشود نمی توان با قاطعیت گفت که خلاف برجام صورت گرفته است اما گام اولیه در این باره برداشته شده است.

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

 

اوقات شرعی

اخبار تصویری