IMAGE

شهردار نطنز: متوسط سرانه فضای سبز در نطنز بیشتر از میانگین کشوری است...

نطنز - شهردار نطنز گفت: در سالهای اخیر با افزایش فضای سبز شهری، میانگین سرانه فضای سبز باغشهر نطنز به ۳۶ متر مربع رسیده است که این میزان بیشتر از سرانه کشوری است....

IMAGE

اعطای ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان نطنز ...

نطنز - مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان و کار آفرینان این شهر اعطا شد....

IMAGE

تحقق درآمد پایدار از برنامه های اساسی شهرداری بادرود است

نطنز - شهردار بادرود نطنز گفت: یکی از برنامه های اساسی شهرداری بادرود تحقق در آمد پایدار و ایجاد واحد های تولیدی برای اشتغالزایی می باشد....

IMAGE

ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در شهرستان نطنز

نطنز - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز بر ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در این شهرستان تاکید کرد.

IMAGE

هیات فدراسیون صلیب سرخ از پایگاه هلال احمر نطنز بازدید کرد

نطنز - رئیس جمعیت هلال احمر نطنز از بازدید یک هیات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر منطقه آسیا و اقیانوسیه از پایگاه های هلال احمر این شهرستان خبر داد....

صفاری نطنزی: موضع گیری سران اتحادیه عرب بر علیه ایران تاثیری ندارد/ پیگیری پروژه ایران هراسی توسط استکبار و ارتجاع

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه ایران هراسی و و اسلام هراسی از جمله حرکت هایی هستند که غربی ها دنبال می کنند برای ایجاد چند دستگی بین کشورهای اسلامی، تا منافع خود را تامین کنند که با کمال تاسف برخی کشورهای عربی نیز بر این موضوع دامن می زنند.

نطنز نیوز

 به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز، مرتضی صفاری نطنزی در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص اظهارات ضد ایرانی سران کشورهای عربی در اتحادیه عرب، اظهار داشت: برخی از کشورهای عربی به دنبال دامن زدن به اختلافات عربی و فارسی هستند که حتی پیش از ظهور اسلام نیز این اختلافات مطرح بوده است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در طول تاریخ هر گاهی که ایران خیز برداشته تا موقعیت بهتری را به دست آورد، برخی از کشورهای عربی حرکت های این چنینی را انجام داده اند. این اظهارات ضد ایرانی نشات گرفته از ترس آن ها است تا مانع از رشد ایران شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پروژه ایران هراسی و و اسلام هراسی از جمله حرکت هایی هستند که غربی ها دنبال می کنند برای ایجاد چند دستگی بین کشورهای اسلامی، تا منافع خود را تامین کنند که با کمال تاسف برخی کشورهای عربی نیز بر این موضوع دامن می زنند.

صفاری نطنزی متذکر شد: کشورهای نوپا، بی ریشه و بدون تاریخ مرتجع منطقه تحت تاثیر برخی کشورها قرار می گیرند و چنین موضع گیری هایی را انجام می دهند. بعد از انقلاب اسلامی عربستان سعودی و متحدانش همواره به دنبال اتخاذ واضعی بر ضد جمهوری اسلامی ایران بوده اند.

وی افزود: اقدام ایران هراسانه آن ها تحت تاثیر القائات استکبار جهانی و صهیونیسم حرکت ناپسندی است که البته این موضع گیری ها تاثیری در توان و قدرت جمهوری اسلامی نخواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برای این کشورها اظهار تاسف می کنیم چون در زمین دشمنان جهان اسلام بازی می کنند و تحت تاثیر دشمنان، به دنبال ایجاد تفرقه در بین مسلمانان هستند و به وضعیت داخلی کشورهای اسلامی توجهی ندارند.

 

برگرفته از خانه ملت

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

اوقات شرعی

اخبار تصویری