IMAGE

شهردار نطنز: نماد میدان مختاری با الهام از آثار تاریخی نطنز طراحی شده است...

نطنز - شهردار نطنز گفت: نماد میدان مختاری با الهام از آثار تاریخی نطنز طراحی شده است.

IMAGE

دیدار جمعی از بانوان شهرستان با فرماندار شهرستان نطنز

نطنز- جمعی از بانوان شهرستان با فرماندار شهرستان نطنز دیدار کردند.

IMAGE

افتتاح طرح ایمنی سلامت مسافران نوروزی در نطنز

نطنز- رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان نطنز گفت: طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در نطنز افتتاح شد.

IMAGE

برگزاری جلسه انتخاب معتمدین هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی شهرست...

نطنز- در این  جلسه بعد از پایان رای گیری به ترتیب آقایان ۱- قاسم میلاجردی ۲- محمد علی مومنی ۳- علی اکبر خامسی ۴-محمد علی حسابی ۵- ماشاالله صفاری برزی ۶- رضا رضایی ۷- حجت الله بدیعی به عنوان اعضای اصلی و به ترتیب آقایان ۱...

IMAGE

صفاری نطنزی: بانک های کشور فاصله زیادی با استانداردهای جهانی دارند...

نطنز- مرتضی صفاری نطنزی گفت: بیشترین ضعفی که دراجرای برجام شاهد هستیم درحوزه بانکی و مالی است که به فاصله بانک های ما با استانداردهای جهانی بر می گردد....

صفاری نطنزی: موضع گیری سران اتحادیه عرب بر علیه ایران تاثیری ندارد/ پیگیری پروژه ایران هراسی توسط استکبار و ارتجاع

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه ایران هراسی و و اسلام هراسی از جمله حرکت هایی هستند که غربی ها دنبال می کنند برای ایجاد چند دستگی بین کشورهای اسلامی، تا منافع خود را تامین کنند که با کمال تاسف برخی کشورهای عربی نیز بر این موضوع دامن می زنند.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b>

 به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز، مرتضی صفاری نطنزی در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص اظهارات ضد ایرانی سران کشورهای عربی در اتحادیه عرب، اظهار داشت: برخی از کشورهای عربی به دنبال دامن زدن به اختلافات عربی و فارسی هستند که حتی پیش از ظهور اسلام نیز این اختلافات مطرح بوده است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در طول تاریخ هر گاهی که ایران خیز برداشته تا موقعیت بهتری را به دست آورد، برخی از کشورهای عربی حرکت های این چنینی را انجام داده اند. این اظهارات ضد ایرانی نشات گرفته از ترس آن ها است تا مانع از رشد ایران شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پروژه ایران هراسی و و اسلام هراسی از جمله حرکت هایی هستند که غربی ها دنبال می کنند برای ایجاد چند دستگی بین کشورهای اسلامی، تا منافع خود را تامین کنند که با کمال تاسف برخی کشورهای عربی نیز بر این موضوع دامن می زنند.

صفاری نطنزی متذکر شد: کشورهای نوپا، بی ریشه و بدون تاریخ مرتجع منطقه تحت تاثیر برخی کشورها قرار می گیرند و چنین موضع گیری هایی را انجام می دهند. بعد از انقلاب اسلامی عربستان سعودی و متحدانش همواره به دنبال اتخاذ واضعی بر ضد جمهوری اسلامی ایران بوده اند.

وی افزود: اقدام ایران هراسانه آن ها تحت تاثیر القائات استکبار جهانی و صهیونیسم حرکت ناپسندی است که البته این موضع گیری ها تاثیری در توان و قدرت جمهوری اسلامی نخواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برای این کشورها اظهار تاسف می کنیم چون در زمین دشمنان جهان اسلام بازی می کنند و تحت تاثیر دشمنان، به دنبال ایجاد تفرقه در بین مسلمانان هستند و به وضعیت داخلی کشورهای اسلامی توجهی ندارند.

 

برگرفته از خانه ملت

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

 

اوقات شرعی

اخبار تصویری