IMAGE

کاهش بی‌سابقه میزان بارندگی طی 53 سال گذشته در نطنز

نطنز- رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: میزان بارش‌ها در سال زراعی جاری در نطنز، به حدی افت کرده که در 53 سال گذشته بی‌سابقه بوده است....

IMAGE

فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت پایه‌گذاری شد

نطنز- امام‌جمعه موقت نطنز گفت: این فتنه اخیر در جهت پایمال کردن خون شهدای مقاومت به‌ ویژه شهید حججی را پایه‌گذاری شد و عربستان می‌خواست شکست‌های مفتضحانه خود در منطقه را سرپوش بگذارد و حتی در اظهارات خودشان این آرزو را د...

IMAGE

مسجد جامع نطنز در انتظار ثبت جهانی است

نطنز - سرپرست اداره میراث فرهنگی نطنز گفت: مجموعه مسجد جامع نطنز در انتظار ارزیابان یونسکو برای ثبت جهانی است.

IMAGE

ورودی شهرک ولیعصر(عج) نطنز گلباران می شود

نطنز- بنا به درخواست های مکرر مردمی، شهرداری نطنز عملیات زیباسازی، ایجاد فضای سبز و نصب المان در ورودی شهرک ولیعصر(عج) این شهر را از چند روز گذشته آغاز کرد....

IMAGE

حماسه 9 دی مصداق آتش به اختیاری مردم بود

نطنز- امام جمعه شهرستان نطنز گفت: یکی از مصادیق بارز آتش به اختیار، حماسه 9 دی 88 بود که در آن مردم به صحنه آمدند و همه نقشه‌های شوم آمریکا و صهیونیست را نقش بر آب کردند....

صفاری نطنزی: موضع گیری سران اتحادیه عرب بر علیه ایران تاثیری ندارد/ پیگیری پروژه ایران هراسی توسط استکبار و ارتجاع

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه ایران هراسی و و اسلام هراسی از جمله حرکت هایی هستند که غربی ها دنبال می کنند برای ایجاد چند دستگی بین کشورهای اسلامی، تا منافع خود را تامین کنند که با کمال تاسف برخی کشورهای عربی نیز بر این موضوع دامن می زنند.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b>

 به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز، مرتضی صفاری نطنزی در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص اظهارات ضد ایرانی سران کشورهای عربی در اتحادیه عرب، اظهار داشت: برخی از کشورهای عربی به دنبال دامن زدن به اختلافات عربی و فارسی هستند که حتی پیش از ظهور اسلام نیز این اختلافات مطرح بوده است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در طول تاریخ هر گاهی که ایران خیز برداشته تا موقعیت بهتری را به دست آورد، برخی از کشورهای عربی حرکت های این چنینی را انجام داده اند. این اظهارات ضد ایرانی نشات گرفته از ترس آن ها است تا مانع از رشد ایران شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پروژه ایران هراسی و و اسلام هراسی از جمله حرکت هایی هستند که غربی ها دنبال می کنند برای ایجاد چند دستگی بین کشورهای اسلامی، تا منافع خود را تامین کنند که با کمال تاسف برخی کشورهای عربی نیز بر این موضوع دامن می زنند.

صفاری نطنزی متذکر شد: کشورهای نوپا، بی ریشه و بدون تاریخ مرتجع منطقه تحت تاثیر برخی کشورها قرار می گیرند و چنین موضع گیری هایی را انجام می دهند. بعد از انقلاب اسلامی عربستان سعودی و متحدانش همواره به دنبال اتخاذ واضعی بر ضد جمهوری اسلامی ایران بوده اند.

وی افزود: اقدام ایران هراسانه آن ها تحت تاثیر القائات استکبار جهانی و صهیونیسم حرکت ناپسندی است که البته این موضع گیری ها تاثیری در توان و قدرت جمهوری اسلامی نخواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برای این کشورها اظهار تاسف می کنیم چون در زمین دشمنان جهان اسلام بازی می کنند و تحت تاثیر دشمنان، به دنبال ایجاد تفرقه در بین مسلمانان هستند و به وضعیت داخلی کشورهای اسلامی توجهی ندارند.

 

برگرفته از خانه ملت

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری