IMAGE

جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان نطنز برگزار شد...

نطنز- اولین جلسه کمیته پیشگیری با دستور کار ارائه برنامه های پیشنهادی طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سال تحصیلی 97-96 با موضوع سوء استفاده از مواد مخدر در محل آموزش و پرورش شهرستان نطنز با حضور اعضای کمیته شهرس...

IMAGE

دستگیری سارقان احشام شهرستان نطنز

نطنز- فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری سارقان احشام توسط پلیس آگاهی خبر داد.

IMAGE

نطنز رتبه اول سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد...

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد.

IMAGE

آشنایی با دکتر علی صادقی طاری از همشهریان فرهیخته نطنزی...

نطنز- هفده شهریور1325 در روستای طار، از توابع شهرستان نطنز متولد شدم. این روستا در کوهستان کرکس واقع شده و 2200 متر از سطح دریا فاصله دارد.اصل زندگی ام این بود که از هر شکستی یک پیروزی بسازم....

IMAGE

صفاری نطنزی:توزیع اعتبارها در سطح استان اصفهان متوازن باشد ...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع اعتبارهای استان اصفهان به برخی شهرستان ها بیشتر توجه و به بعضی شهرستان ها اصلا توجه نشده است....

صفاری نطنزی تشریح کرد: افشای برنامه‌های حزب دموکرات علیه «برنی سندرز» به نفع «هیلاری کلینتون» موجب لطمه خوردن انسجام این حزب می شود.

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در واکنش به افشاگری ها علیه حزب دموکرات در انتخابات الکترال۲۰۱۶ گفت: افشاگررسوایی به سنت سیاستمداران آمریکایی تبدیل شده است

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز، مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: افشای رسوایی اخلاقی ، مالی یا حزبی در رقابت های سیاسی ایالات متحده موضوعی عادی محسوب می شود به گونه ای که به سنت سیاستمداران آمریکایی تبدیل شده است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افشای برنامه های حزب دموکرات علیه «برنی سندرز» به نفع «هیلاری کلینتون» موجب لطمه خوردن انسجام این حزب خواهد شد.

وی در ادامه گفت: طی ماه های منتهی به انتخابات الکترال 2016  حجم افشاگری ها افزایش خواهد یافت و مسائل جنجالی متنوعی احتمالا فاش خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: شگردهای افشاگرانه در عرصه سیاسی آمریکا منجر به حذف سیاستمداران متعددی شده است.

وی گفت: مساله اساسی در انتخابات پیش رو اینجاست که رقابت هیلاری کلینتون با دونالدترامپ بسیار نزدیک است و همین عامل موجب تشدید رفتارهای تهاجمی افشاگرانه می شود.

این نماینده مجلس دهم گفت: طرح اتهام دموکرات ها مبنی بر حمایت روسیه از ترامپ با افشاگری علیه هیلاری کلینتون به نوعی سیاست برچسب زنی و انتساب به دشمن است.

گفتنی است که گردهماییِ ملی حزب دموکراتِ امریکا در حالی کار خود را آغاز کرد که سایت افشاگرِ ویکی‌لیکس از هزاران ایمیل پرده برداشته است که نشانگر توطئۀ مقامات این حزب برای شکست مبارزۀ انتخاباتی برنی سندرز، رقیب هیلاری کلینتون، برای کسب نامزدیِ نهاییِ این حزب در انتخابات آتی ریاست جمهوری امریکا هستند.

براساس ایمیل‌های افشا شده، کارکنان و مقامات ارشد حزب دموکرات امریکا کلینتون را به سندرز ترجیح میدادند و طرح‌هایی در راستای زمینه‌سازی برای شکست سندرز در انتخابات مقدماتی و درون‌حزبیِ ریاست جمهوری امریکا به اجرا درآوردند.

 

 

برگرفته از خانـه ملـت

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

 

اوقات شرعی

اخبار تصویری