IMAGE

شهردار نطنز: متوسط سرانه فضای سبز در نطنز بیشتر از میانگین کشوری است...

نطنز - شهردار نطنز گفت: در سالهای اخیر با افزایش فضای سبز شهری، میانگین سرانه فضای سبز باغشهر نطنز به ۳۶ متر مربع رسیده است که این میزان بیشتر از سرانه کشوری است....

IMAGE

اعطای ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان نطنز ...

نطنز - مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان و کار آفرینان این شهر اعطا شد....

IMAGE

تحقق درآمد پایدار از برنامه های اساسی شهرداری بادرود است

نطنز - شهردار بادرود نطنز گفت: یکی از برنامه های اساسی شهرداری بادرود تحقق در آمد پایدار و ایجاد واحد های تولیدی برای اشتغالزایی می باشد....

IMAGE

ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در شهرستان نطنز

نطنز - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز بر ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در این شهرستان تاکید کرد.

IMAGE

هیات فدراسیون صلیب سرخ از پایگاه هلال احمر نطنز بازدید کرد

نطنز - رئیس جمعیت هلال احمر نطنز از بازدید یک هیات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر منطقه آسیا و اقیانوسیه از پایگاه های هلال احمر این شهرستان خبر داد....

صفاری نطنزی تشریح کرد: افشای برنامه‌های حزب دموکرات علیه «برنی سندرز» به نفع «هیلاری کلینتون» موجب لطمه خوردن انسجام این حزب می شود.

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس در واکنش به افشاگری ها علیه حزب دموکرات در انتخابات الکترال۲۰۱۶ گفت: افشاگررسوایی به سنت سیاستمداران آمریکایی تبدیل شده است

نطنز نیوز

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز، مرتضی صفاری نطنزی در گفت و گو با خبرنگاران گفت: افشای رسوایی اخلاقی ، مالی یا حزبی در رقابت های سیاسی ایالات متحده موضوعی عادی محسوب می شود به گونه ای که به سنت سیاستمداران آمریکایی تبدیل شده است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افشای برنامه های حزب دموکرات علیه «برنی سندرز» به نفع «هیلاری کلینتون» موجب لطمه خوردن انسجام این حزب خواهد شد.

وی در ادامه گفت: طی ماه های منتهی به انتخابات الکترال 2016  حجم افشاگری ها افزایش خواهد یافت و مسائل جنجالی متنوعی احتمالا فاش خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: شگردهای افشاگرانه در عرصه سیاسی آمریکا منجر به حذف سیاستمداران متعددی شده است.

وی گفت: مساله اساسی در انتخابات پیش رو اینجاست که رقابت هیلاری کلینتون با دونالدترامپ بسیار نزدیک است و همین عامل موجب تشدید رفتارهای تهاجمی افشاگرانه می شود.

این نماینده مجلس دهم گفت: طرح اتهام دموکرات ها مبنی بر حمایت روسیه از ترامپ با افشاگری علیه هیلاری کلینتون به نوعی سیاست برچسب زنی و انتساب به دشمن است.

گفتنی است که گردهماییِ ملی حزب دموکراتِ امریکا در حالی کار خود را آغاز کرد که سایت افشاگرِ ویکی‌لیکس از هزاران ایمیل پرده برداشته است که نشانگر توطئۀ مقامات این حزب برای شکست مبارزۀ انتخاباتی برنی سندرز، رقیب هیلاری کلینتون، برای کسب نامزدیِ نهاییِ این حزب در انتخابات آتی ریاست جمهوری امریکا هستند.

براساس ایمیل‌های افشا شده، کارکنان و مقامات ارشد حزب دموکرات امریکا کلینتون را به سندرز ترجیح میدادند و طرح‌هایی در راستای زمینه‌سازی برای شکست سندرز در انتخابات مقدماتی و درون‌حزبیِ ریاست جمهوری امریکا به اجرا درآوردند.

 

 

برگرفته از خانـه ملـت

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

اوقات شرعی

اخبار تصویری