IMAGE

آقای نماینده، نطنز فرهنگسرا ندارد!!!

سردبیر- بیش از یکسال از وعده دکتر مرتضی صفاری نطنزی در خصوص احداث مجتمع بزرگ فرهنگی در نطنز می گذرد.  

IMAGE

پشت پرده دروغ مانور در سایت اتمی نطنز/ واقعیت زمان برگشت‌پذیری به قبل از برجام...

نطنز - مدیرعامل اسبق سایت اتمی نطنز گفت: پشت پرده مانور بزرگ در سایت نطنز انهدام کل باتری‌خانه سایت نطنز بود که بازرسان آژانس انرژی اتمی نیز حضور داشتند و این اتفاق مربوط به سال 93 است....

IMAGE

ظرفیت دانشگاه آزاد نطنز برای تبدیل به قطب گردشگری

نطنز - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با تکیه بر ظرفیت‌های اقلیمی، واحد نطنز می‌تواند به قطب گردشگری تبدیل شود....

IMAGE

مشکلات کوچک دستاوردهای انقلاب را کمرنگ نمی کند

نطنز - نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: اجازه نمی دهیم که از مسائل و مشکلات کوچک برای کمرنگ کردن دستاوردهای انقلاب سوء استفاده شود....

IMAGE

انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم سالاری دینی در جهان بروز کرد

نطنز- امام جمعه نطنز گفت: انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم انقلابی و مردم سالاری دینی توانسته است در جهان ظهور کند.

صفاری نطنزی تشریح کرد: موقعیت استراتژیک ایران، علت عزم روسیه برای اجرای کریدور شمال به جنوب/تبدیل شدن کشور به تقاطع ترانزیتی منطقه

نطنز نویز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: جمهوری اسلامی به لحاظ موقعیت جغرافیایی در تقاطع دو کریدور بین المللی شمال به جنوب و شرق به غرب قرار دارد، و این مسئله نمایانگر اهمیت استراتژیک موقعیت جغرافیایی و ترانزیتی کشورمان است.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز، مرتضی صفاری نطنزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره توافق سه جانبه ایران، روسیه و آذربایجان برای ایجاد یک کریدور ترانزیتی از روسیه به منطقه خلیج فارس، گفت: کریدور شمال به جنوب، در واقع یک کریدور حمل و نقلی است و بیشتر در حوزه تقویت و گسترش ترانزیت در منطقه اثرگذار است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جمهوری اسلامی به لحاظ موقعیت جغرافیایی در تقاطع دو کریدور بین المللی شمال به جنوب و شرق به غرب قرار دارد، تصریح کرد: توافق کریدور ترانزیتی شمال به جنوب در گذشته از مسیر کشور ترکمنستان ایجاد شده بود و در توافق اخیر هم قرار است که آذربایجان به این کریدور مواصلاتی بپیوندد.

وی گفت: توافق کریدور ترانزیتی از روسیه به منطقه خلیج فارس میان ایران، روسیه و آذربایجان، نمایانگر اهمیت استراتژیک موقعیت جغرافیایی و ترانزیتی کشورمان است، اما متأسفانه در سال های اخیر به آن توجه خوبی نشده بود. از طرف دیگر اجرای این توافق می تواند ظرفیت های ایران را در بحث ترانزیت کالا بسیار بالا ببرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به نقش و تأثیر توافق اخیر ایران، روسیه و آذربایجان در گسترش تعاملات و روابط استراتژیک کشورهای مذکور، تصریح کرد: اجرای توافق کریدور ترانزیتی به عنوان یک مقوله اقتصادی، یک حلقه اتصال با امور دیگر به ویژه مباحث امنیت منطقه است، از این رو عملا با انجام توافقات اقتصادی، کشورهای مربوطه در کشورهای دیگر دارای منافع می شوند و ایجاد ناامنی منافع آن ها را به خطر می اندازد، ازاین رو با این اقدامات زمینه بروز مشکلات امنیتی کاهش پیدا می کند.

برای اولین بار اجلاس مشترک ایران، روسیه و آذربایجان در باکو برگزار شد، اجلاسی که به اعتقاد رئیس جمهور آذربایجان فصل نوینی در روابط سه کشور ایجاد می‌کند.

 

برگرفته از خانه ملت

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری