IMAGE

جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان نطنز برگزار شد...

نطنز- اولین جلسه کمیته پیشگیری با دستور کار ارائه برنامه های پیشنهادی طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سال تحصیلی 97-96 با موضوع سوء استفاده از مواد مخدر در محل آموزش و پرورش شهرستان نطنز با حضور اعضای کمیته شهرس...

IMAGE

دستگیری سارقان احشام شهرستان نطنز

نطنز- فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری سارقان احشام توسط پلیس آگاهی خبر داد.

IMAGE

نطنز رتبه اول سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد...

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد.

IMAGE

آشنایی با دکتر علی صادقی طاری از همشهریان فرهیخته نطنزی...

نطنز- هفده شهریور1325 در روستای طار، از توابع شهرستان نطنز متولد شدم. این روستا در کوهستان کرکس واقع شده و 2200 متر از سطح دریا فاصله دارد.اصل زندگی ام این بود که از هر شکستی یک پیروزی بسازم....

IMAGE

صفاری نطنزی:توزیع اعتبارها در سطح استان اصفهان متوازن باشد ...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع اعتبارهای استان اصفهان به برخی شهرستان ها بیشتر توجه و به بعضی شهرستان ها اصلا توجه نشده است....

صفاری نطنزی تشریح کرد: موقعیت استراتژیک ایران، علت عزم روسیه برای اجرای کریدور شمال به جنوب/تبدیل شدن کشور به تقاطع ترانزیتی منطقه

نطنز نویز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: جمهوری اسلامی به لحاظ موقعیت جغرافیایی در تقاطع دو کریدور بین المللی شمال به جنوب و شرق به غرب قرار دارد، و این مسئله نمایانگر اهمیت استراتژیک موقعیت جغرافیایی و ترانزیتی کشورمان است.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز، مرتضی صفاری نطنزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره توافق سه جانبه ایران، روسیه و آذربایجان برای ایجاد یک کریدور ترانزیتی از روسیه به منطقه خلیج فارس، گفت: کریدور شمال به جنوب، در واقع یک کریدور حمل و نقلی است و بیشتر در حوزه تقویت و گسترش ترانزیت در منطقه اثرگذار است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جمهوری اسلامی به لحاظ موقعیت جغرافیایی در تقاطع دو کریدور بین المللی شمال به جنوب و شرق به غرب قرار دارد، تصریح کرد: توافق کریدور ترانزیتی شمال به جنوب در گذشته از مسیر کشور ترکمنستان ایجاد شده بود و در توافق اخیر هم قرار است که آذربایجان به این کریدور مواصلاتی بپیوندد.

وی گفت: توافق کریدور ترانزیتی از روسیه به منطقه خلیج فارس میان ایران، روسیه و آذربایجان، نمایانگر اهمیت استراتژیک موقعیت جغرافیایی و ترانزیتی کشورمان است، اما متأسفانه در سال های اخیر به آن توجه خوبی نشده بود. از طرف دیگر اجرای این توافق می تواند ظرفیت های ایران را در بحث ترانزیت کالا بسیار بالا ببرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با اشاره به نقش و تأثیر توافق اخیر ایران، روسیه و آذربایجان در گسترش تعاملات و روابط استراتژیک کشورهای مذکور، تصریح کرد: اجرای توافق کریدور ترانزیتی به عنوان یک مقوله اقتصادی، یک حلقه اتصال با امور دیگر به ویژه مباحث امنیت منطقه است، از این رو عملا با انجام توافقات اقتصادی، کشورهای مربوطه در کشورهای دیگر دارای منافع می شوند و ایجاد ناامنی منافع آن ها را به خطر می اندازد، ازاین رو با این اقدامات زمینه بروز مشکلات امنیتی کاهش پیدا می کند.

برای اولین بار اجلاس مشترک ایران، روسیه و آذربایجان در باکو برگزار شد، اجلاسی که به اعتقاد رئیس جمهور آذربایجان فصل نوینی در روابط سه کشور ایجاد می‌کند.

 

برگرفته از خانه ملت

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

 

اوقات شرعی

اخبار تصویری