IMAGE

جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان نطنز برگزار شد...

نطنز- اولین جلسه کمیته پیشگیری با دستور کار ارائه برنامه های پیشنهادی طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سال تحصیلی 97-96 با موضوع سوء استفاده از مواد مخدر در محل آموزش و پرورش شهرستان نطنز با حضور اعضای کمیته شهرس...

IMAGE

دستگیری سارقان احشام شهرستان نطنز

نطنز- فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری سارقان احشام توسط پلیس آگاهی خبر داد.

IMAGE

نطنز رتبه اول سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد...

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد.

IMAGE

آشنایی با دکتر علی صادقی طاری از همشهریان فرهیخته نطنزی...

نطنز- هفده شهریور1325 در روستای طار، از توابع شهرستان نطنز متولد شدم. این روستا در کوهستان کرکس واقع شده و 2200 متر از سطح دریا فاصله دارد.اصل زندگی ام این بود که از هر شکستی یک پیروزی بسازم....

IMAGE

صفاری نطنزی:توزیع اعتبارها در سطح استان اصفهان متوازن باشد ...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع اعتبارهای استان اصفهان به برخی شهرستان ها بیشتر توجه و به بعضی شهرستان ها اصلا توجه نشده است....

3 طرح بزرگ صنعتی در نطنز به بهره‌برداری رسید

نطنز نیوز - عصر امروز با حضور معاون وزیر صنعت، 3 طرح بزرگ صنعتی در نطنز به بهره‌برداری رسید.

<b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b></b> نیوز</b></b></b></b></b></b></b></b>

به گزارش پایگاه خبری نطنز نیوز ، عصر امروز با حضور سید محمود نوابی، معاون وزیر و رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، نماینده نطنز و قمصر، فرماندار و جمعی از مسؤولان شهرستان 3 طرح بزرگ صنعتی در نطنز به بهره‌برداری رسید.

اولین واحد افتتاحی، شرکت پدیده بافت پارس بود، این واحد تولیدی که به تولید کیسه‌های پلی‌پروپیلن مشغول است با سرمایه‌گذاری 120 میلیارد ریال توانسته به ‌صورت مستقیم و غیرمستقیم برای 250 نفر اشتغال ایجاد کند.

مقصد بعدی مجتمع صنعتی جهان صادرات بود که مسؤولان علاوه بر بازدید از واحدهای چاپ و آزمایشگاه سلولزی، کارگاه تولید قطعه و سالن‌های تولید دستمال‌کاغذی و پوشک، دستگاه تولید پوشک کامل را که برای نخستین بار در خاورمیانه ساخته‌شده افتتاح و تولید آن شروع شد.

این دستگاه تولید پوشک کامل که به دست متخصصان توانمند و بومی ایرانی این شرکت برای نخستین بار در خاورمیانه ساخته‌شده، ارزشی 6.7  میلیارد تومانی دارد که نمونه خارجی آن بالغ‌ بر 120 میلیارد ریال قیمت دارد.

گروه صنعتی جهان صادرات با تولید این دستگاه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل توانسته با تکیه ‌بر توان متخصصان غیور ایرانی بالغ ‌بر 53 میلیارد ریال ارزآوری و صرفه اقتصادی داشته باشد و علاوه بر جلوگیری از خروج ارز از کشور، زمینه اشتغال 100 نفر به ‌صورت مستقیم و 310 نفر را به ‌صورت غیر مستقیم ایجاد کند.

مقصد آخر معاون وزیر صنعت حضور در کارخانه نساجی تهران بود که جدیدترین مرحله سرمایه‌گذاری شرکت مذکور برای دو دستگاه ماشین بافندگی یک هزار و 200 شانه با آخرین فنّاوری بافت فرش ماشینی با تراکم 3 هزار و 600 مطابق 80 رج فرش دستی بود.

این دو دستگاه با سرمایه‌گذاری 4 میلیون یورو و 80 میلیارد ریال ساخته شده و توانسته برای 50 نفر به‌ صورت مستقیم و برای 150 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال ایجاد کند.

 

 

برگرفته از فارس با ویرایش

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

 

اوقات شرعی

اخبار تصویری