IMAGE

شهردار نطنز: متوسط سرانه فضای سبز در نطنز بیشتر از میانگین کشوری است...

نطنز - شهردار نطنز گفت: در سالهای اخیر با افزایش فضای سبز شهری، میانگین سرانه فضای سبز باغشهر نطنز به ۳۶ متر مربع رسیده است که این میزان بیشتر از سرانه کشوری است....

IMAGE

اعطای ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان کمیته امداد شهرستان نطنز ...

نطنز - مدیر کمیته امداد شهرستان نطنز گفت: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی ۴ میلیارد ریال وام کارگشایی به مددجویان و کار آفرینان این شهر اعطا شد....

IMAGE

تحقق درآمد پایدار از برنامه های اساسی شهرداری بادرود است

نطنز - شهردار بادرود نطنز گفت: یکی از برنامه های اساسی شهرداری بادرود تحقق در آمد پایدار و ایجاد واحد های تولیدی برای اشتغالزایی می باشد....

IMAGE

ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در شهرستان نطنز

نطنز - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نطنز بر ضرورت راه‌اندازی موزه تعزیه در این شهرستان تاکید کرد.

IMAGE

هیات فدراسیون صلیب سرخ از پایگاه هلال احمر نطنز بازدید کرد

نطنز - رئیس جمعیت هلال احمر نطنز از بازدید یک هیات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر منطقه آسیا و اقیانوسیه از پایگاه های هلال احمر این شهرستان خبر داد....

شهردار نطنز مطرح کرد: نامگذاری معابر اصلی و فرعی شهر انجام شد/نصب تابلوها تا پایان سال

نطنز - شهردار نطنز از نامگذاری معابر شهر نطنز با همکاری شورای اسلامی شهر خبر داد و گفت: نصب تابلوها تا پایان سال انجام می شود.

به گزارش نطنز نیوز، سید محسن تجویدی شامگاه سه شنبه، در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: با همت شهرداری نطنز نام های پیشنهادی در جلسات متعدد شورای اسلامی شهر نطنز مطرح و پس از بحث و تبادل نظر نامگذاری معابر اصلی و فرعی در چهار فاز به اتمام رسید.

وی افزود: در فاز اول، نامگذاری تمامی خیابان ها و کوچه های شهرک شهید منتظری، محله های بامیر، طیلاب، سرپله، دشتله، مزرعه خطیر و قلیاق توسط شورای اسلامی شهر تأیید و به شورای نامگذاری شهرستان ارسال شد.

شهردار نطنز تصریح کرد: در جلسات دیگر، نام های پیشنهادی برای محله های کوچه فاره، قصبه، خیابان مالک اشتر، محله کوچه میر، خواجه، حاجیها، فاطمیه، کوچه باغ، مصلی و خیابان های امام (ره) و ۱۷ شهریور به تصویب شورا رسید.

وی اضافه کرد: نامگذاری معابر اصلی و فرعی بلوار طالقانی، خیابانهای رهن، قدس، شعبانی، شریعتی، محله های وشوشاد، سرشک، افوشته، ریسه و کندز در فاز سوم صورت گرفت.

تجویدی بیان کرد: در مرحله آخر، شهرک گنبدباز، مسکن مهر، چهل دستگاه، امیریه، بلوار ۴۵ متری مصطفی خمینی و محله فیض آباد نامگذاری و کلیه نامهای معابر برای تأییدیه نهایی به شورای نامگذاری شهرستان ارسال شد.

وی افزود: شهرداری نطنز پس از تأیید نهایی نام ها، عملیات نصب تابلوها را آغاز خواهد کرد که این تابلوها شامل تابلوی پلاکی پایه دار ایستاده است.

شهردار نطنز یادآور شد: این عملیات با هدف بهبود وضعیت و سهولت شناسایی معابر و دسترسی آسانتر شهروندان به محلات مورد نظر آغاز و تا پایان سال جاری انجام خواهد شد.

وی در پایان اضافه کرد: در مراحل نامگذاری معابر سعی شده از نام ها و اسامی مشاهیر، روزهای مهم در شهرستان، شهدا و برگرفته از فرهنگ شهرستان نطنز و همچنین شرایط فیزیکی و موقعیت جغرافیایی محلات استفاده شود که انتظار داریم، مورد رضایت شهروندان قرار گیرد.

 

اضافه کردن نظر

نظرات حاوی توهین،تهمت و یا دروغ تایید نمی شوند.


کد امنیتی
تازه سازی

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

اوقات شرعی

اخبار تصویری