IMAGE

مرمت قنوات نطنز با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: مرمت قنوات نطنز با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد در حال اجراست.

IMAGE

مسئولان رسیدگی به قنوات خسارت دیده نطنز را در اولویت قرار دهند

نطنز- نماینده مردم نطنز در مجلس گفت: مسئولان استان اصفهان رسیدگی و جبران خسارت وارد شده بر قنوات حوزه انتخابیه نطنز و قمصر را در اولویت قرار دهند....

IMAGE

طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد

نطنز- رئیس اداره اوقاف نطنز گفت: در سال «رونق تولید» طرح تولید عسل در امامزاده احمد (ع) نطنز اجرایی شد.

IMAGE

آمار مصدومین تصادفات نوروزی نطنز ۳۲ درصد افزایش داشت

نطنز- رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نطنز گفت: آمار مصدومین تصادفات جاده‌ای نطنز در ایام نوروز نسبت به سال گذشته ۳۲ درصد افزایش داشت اما تصادف منجر به فوت نداشتیم.  ...

IMAGE

اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهیم

نطنز- عابدی با اشاره به طرح تشکیل استان اصفهان شمالی گفت: نمایندگان استان اصفهان مخالف این طرح هستند و اجازه جدا شدن یک متر از مرزهای جغرافیایی استان اصفهان را نمی دهند....

سازمان ملل تسلط رژیم صهیونیستی بر کرانه باختری را به رسمیت نمی‌شناسد

نطنز- عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است ادعای تصاحب کرانه باختری و بلندی‌های جولان تحت عنوان سرزمین دولت خودخوانده اسرائیل صرفا سیاسی بوده و امکان آن به لحاظ بین‌المللی وجود ندارد.

مرتضی صفاری نطنزی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پی انتخاب مجدد نتانیاهو به عنوان نخست وزیر رژیم صهیونیستی و امکان تصاحب کرانه باختری طبق وعده های انتخاباتی وی، گفت: اینگونه شعارها و وعده ها صرفا برای پیروزی در انتخابات بوده است و اسرائیل نمی تواند بر کرانه باختری و بلندی های جولان مسلط شود.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی نمی تواند یکطرفه برخی مناطق فلسطین را به سرزمین های اشغالی اضافه کند، عنوان کرد: مردم فلسطین از ابتدای سال گذشته به خاطر سرزمین خود راهپیمایی های بسیاری تحت عنوان راهپیمایی روز بازگشت داشته اند، از این رو اجازه نخواهند داد تا قسمت دیگری از خاک سرزمینشان به دست اسرائیلی ها بیفتد.

بلندی‌های جولان و کرانه باختری صرفا به صورت سیاسی تحت کنترل رژیم صهیونیستی بوده و مجامع بین‌المللی اجازه تصاحب آن را به اسرائیل نخواهند داد.

وی در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی به دنبال بزرگ تر کردن نقشه خیالی خود است، عنوان کرد: در حال حاضر جولان تحت کنترل آنها است اما به صورت قانونی مجامع بین المللی و سازمان ملل این کنترل را به رسمیت نشناخته و جولان را تحت مالکیت رژیم صهیونیستی نمی داند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به بازپس گیری خاک لبنان توسط نیروهای حزب الله از اسرائیلی ها، خاطرنشان کرد: سوری ها و فلسطینی ها نیز در آینده نزدیک سرزمین خود را از اسرائیل پس خواهند گرفت و حاکمیت رژیم صهیونیستی بر نواحی جولان و کرانه باختری صرفا یک کار سیاسی است./

 

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

logo-samandehi

اوقات شرعی

اخبار تصویری