IMAGE

جلسه کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان نطنز برگزار شد...

نطنز- اولین جلسه کمیته پیشگیری با دستور کار ارائه برنامه های پیشنهادی طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سال تحصیلی 97-96 با موضوع سوء استفاده از مواد مخدر در محل آموزش و پرورش شهرستان نطنز با حضور اعضای کمیته شهرس...

IMAGE

دستگیری سارقان احشام شهرستان نطنز

نطنز- فرمانده انتظامی شهرستان نطنز از دستگیری سارقان احشام توسط پلیس آگاهی خبر داد.

IMAGE

نطنز رتبه اول سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد...

نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: نطنز بیشترین سطح زیر کشت زعفران در استان اصفهان را دارد.

IMAGE

آشنایی با دکتر علی صادقی طاری از همشهریان فرهیخته نطنزی...

نطنز- هفده شهریور1325 در روستای طار، از توابع شهرستان نطنز متولد شدم. این روستا در کوهستان کرکس واقع شده و 2200 متر از سطح دریا فاصله دارد.اصل زندگی ام این بود که از هر شکستی یک پیروزی بسازم....

IMAGE

صفاری نطنزی:توزیع اعتبارها در سطح استان اصفهان متوازن باشد ...

نطنز- نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: در توزیع اعتبارهای استان اصفهان به برخی شهرستان ها بیشتر توجه و به بعضی شهرستان ها اصلا توجه نشده است....

صفاری نطنزی: تشریح ابعاد مذاکرات تسلیحاتی تهران -مسکو ؛همکاری نظامی ایران و روسیه دور از ذهن نبوده و نیست

نطنز نیوز - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرم روابط ایران و روسیه راهبردی است، تاکید کرد: مذاکرات تسلیحاتی بین تهران و مسکو طبیعی است و ناقض هیچ توافقی نیست.

 

صفاری <b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b>ی نماینده مردم <b><b><b><b><b><b>نطنز</b></b></b></b></b></b> و قمصر

مرتضی صفاری نظنزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به مذاکره ایران  روسیه برای خرید 10 میلیارد دلار تسلیحات نظامی اظهار داشت:  به صورت سنتی ایران و روسیه با هم همکاری داشته و دارند.

نماینده مردم نطنز در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه روسیه در صنعت دفاعی و نظامی امکانات و پیشرفت قابل توجهی دارد، همکاری ها شکل گرفته است، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تلاش شد همکاری با روسیه به سطح و فرم روابط راهبردی برسد.

وی با بیان اینکه اکنون روابط ایران و روسیه راهبردی است، گفت: با توجه به همکاری هایی که بین ایران و روسیه در سطح منطقه و دوجانبه شکل گرفته است، بنابراین همکاری نظامی و توسعه آن امری طبیعی  و دور از ذهن نیست.

این نماینده افزود: مذاکرات برای خرید تسلیحات نظامی و دفاعی از روسیه مرحله جدیدی از روابط تهران و مسکو است، از آنجایی که مواضع ما با روسیه در موضوعات مختلف منطقه ای مشابه بود در حال حاضر روابط راهبردی شکل گرفته که همکاری نظامی یکی از همین روابط راهبردی است.

صفاری نطنزی تاکید کرد: مذاکرات تسلیحات نظامی بین ایران و روسیه ناقض برجام یا قطعنامه 2231 نیست چرا که هر کشوری می تواند برای افزایش و تقویت بنیه دفاعی با کشورهای دیگر در تعامل باشد، تعامل ایران و روسیه نیز در همین زمینه است و ناقض هیچ توافق و قطعنامه ای نیست.

http://almasan.persiangig.com/image/taze/hampaye%20rahbarim.jpg

محل تبلیغات شما

تماس با ما

تماس با ما

مدیر سایت: مجتبی کریم زاده

ایمیل:natanznews.ir@gmail.com

تلفن تماس: 09139618902

فرم تماس با ما

 

درباره ما

 

پایگاه خبری نطنز نیوز در  سوم مرداد ماه سال 1386 تاسیس شد.در ابتدا تحت قالب یک وبلاگ اطلاع رسانی تاسیس و سپس تحت عنوان یک وبلاگ خبری به فعالیتش ادامه داد. بعد از آن به عنوان یک سایت جامع خبری در میان رسانه های فضای مجازی قرار گرفت.

 

 

اپلیکیشن نطنز نیوز

 

اوقات شرعی

اخبار تصویری